تبریک سال نو

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فرارسیدن نورروز 96 را که نشانه قدرت الهی و تجدید حیات طبیعت است به کلیه همکاران و همراهان موسسه رسایش تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند سبحان برای شما عزیزان خواستاریم.

 

logo 

موسسه رسایش

حوزه داروهای گیاهی نیازمند همدلی و همصدایی است/ ضرورت تشکیل کارگروه روابط عمومی طلای سبز

در نشست هم‌اندیشی مدیران شرکت‌های دارویی حاضر در پنجمین همایش طلای سبز مطرح شد،

حوزه داروهای گیاهی نیازمند همدلی و همصدایی است/ ضرورت تشکیل کارگروه روابط عمومی طلای سبز

نشست هم‌اندیشی مدیران شرکت‌های حاضر در پنجمین همایش طلای سبز در دومین روز از این همایش و با حضور نمایندگان علمی و مدیران بخش R & D شرکت‌های بزرگ داروهای گیاهی ایران برگزار شد.

ادامه مطلب...

پنجمین همایش طلای سبز آغاز به کار کرد؛ گیاهان دارویی و داروهای گیاهی بزرگترین ظرفیت‌های اقتصادی در ایران

مراسم افتتاحیه پنجمین همایش طلای سبز یکشنبه 24 بهمن 95، با حضور دکتر محمود خدادوست مشاور وزیر بهداشت و مدیر کل دفتر طب سنتی ایرانی-اسلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر محمد هادی ایازی معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پیشکسوتان عرصه گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

ادامه مطلب...

همزمان با برگزاری پنجمین همایش طلای سبز صورت می‌گیرد؛ برپایی کارگاه تخصصی مورد کاوی و استارتاپ در حوزه بسته بندی و برندینگ داروهای گیاهیهمزمان با برگزاری پنجمین همایش طلای سبز( 24 و 25 بهمن)، برای اولین بار استارتاپ تخصصی با محوریت بسته‌بندی ، تحقیقات بازار و برندنیگ داروهای گیاهی با حضور مدیران بازاریابی شرکت‌های فعال در این حوزه برگزارمی‌شود.

ادامه مطلب...

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3